Kaynarca Halı Yıkama Hakkında

Kaynarca halı yıkama fabrikamız Pendik / Kaynarca'da hizmet vermekde olup yaklaşık 500 metrekare alanda kurulmuş bulunmakdadır, halı yıkama işlemleri yaz ve kış 2-3 günde teslim edilmekdedir, halılarınızı kapınızdan alıp yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra paketlenir tekrar adresinize teslim edilir.

Kuruluş amacı halı yıkama ilgili bütün hizmetleri bir elden vermek.Halı ve kilim işlemleri özel dikkat isteyen bir uzmanlık alanıdır. Kapıdan kapıya hizmet veren merkezimizce teslim alınan halılar, öncelikle halı eksperimiz tarafından incelenir ve halının cinsi, hammaddesi, imalat şekli, kullanılan boyaların türü, akıtma yapıp yapmayacağı, halının yaşı, yıpranma derecesi ve yırtılma riski gibi faktörler dikkate alınarak yapılması istenen işlem bakımından değerlendirilir.

Bu değerlendirme sonucunda halı, istenen işleme göre yıkama fabrikasına yada işlem atölyesine sevk edilerek halı uzmanının halıya özel olarak belirlediği uygun yöntem, işlemi yapacak olan ekibe iş emri halinde bildirilir. Gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halı, ambalajlanarak müşteriye sevk edilir.

Kaynarca Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri çağrı bazlı olarak çalışmaktadır.
Sahamızdaki uzmanlığımızı; tecrübemizin, tesislerimizin, ekipmanlarımızın ve yetişmiş elemanlarımızın gücünü sizlerin de hizmetine sunmak bizleri mutlu edecektir...

Kaynarca Halı Yıkama Hizmetinizde

Ev hanımlarımızın, ofis çalışanlarımızın, camilerimizin ve işyerlerimizin vazgeçilmez en değerli eşyalarından olan halılarınız, Bizim için siz değerli müşterilerimiz kadar önemlidir. Halılarınızın temizliğinde gereken her türlü hassasiyeti göstereceğimiz firmamız tarafından garanti altındadır.

SERVİSİMİZ: Bizi telefon, internet yada şahsen arayarak adres bildiren müşterilerimizin evlerine servisimizle gidilerek müşterilerimizin halılarını bizzat teslim alıp ve yine kendilerine taahhüt ettiğimiz en kısa sürede servisimizle teslimat yapılır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?