Dumlupınar Mahallesi Halı Yıkama

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezlerinden olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda bir çok zararlar vermektedir.

Kuralına uygun yıkanmayan halı mikroplardan arınmaz.

Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvarlanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinline temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar. Dumlupınar Mahallesi halı yıkama olarak anti bakteriyel gerçek halı şampuanları kullanarak halınızın içerisinde yuvalanan bakterileri, alerjik özellikli mikroorganizmaları, mayt ve akarları yok etmekteyiz.

Doğru şekil ve teknikle yıkanmayan halılarınız yıpranarak zarar görür.

Ladik, Isparta, Hereke, Milas, Bünyan, Avanos gibi dünyaca ünlü el dokuması halılar, ipek yada makine halıları yanlış yıkama sonucu hızla zarar görür ve yıpranır. Örneğin elde yada oto yıkamada tazyikli suyla yıkama halının tabanına ve bağlantı yerlerine zarar verir halılarınızda esneme ve şekil bozukluğu olur halı yüzeyinde de kırılmalar meydana gelir. Kök boyası kullanılmış halılarda renk açma, bozulma yada karışma meydana gelebilir. Aynı şekilde halının sert kıllı fırçalarla fırçalanması, dövülmesi gene halının yapısına zarar vermektedir.

Dumlupınar Mahallesi halı yıkama olarak halılarınız nasıl yıkıyoruz?

Fabrikamıza gelen halılarınız sırasıyla;

  • Üzerinde bulunan toz ve kaba pislikten arındırılır,
  • Özel karışımlı halı şampuanımızla ayrı ayrı olarak lekelerin ve kirlerin yumuşaması için bekletilir,
  • Tam otomatik halı yıkama makinemiz ile halının ters yüzü de dahil detaylı bir şekilde yıkanır,
  • Kurutulmuş halılarınız paketleme masasında son leke ve temizlik kontrolü yapılarak size sağlıklı ve temiz bir şekilde ulaşması için ambalajlanarak uygun olduğunuz zamanda servis aracına yüklenir.
  • Halı temizleme sistemimizle doku aralarına kadar etki eden ve hijyen sağlayan Dunea Hygien Solutions (Mikro Teknoloji) ürünleriyle akar ve alerjenleri yok etmekteyiz. Bu sayede %100 ve sürekli hijyen sağlanmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Ürünler : Halı Yıkama, Kilim Yıkama, Battaniye Yıkama, Yorgan Yıkama, Koltuk Yıkama, Cami ve İşyeri Halı Yıkama

Hizmet Verdiğimiz Yerler : Pendik, Kaynarca, Kartal, Soğanlık, Uğurmumcu, Kurtköy, Güzel Yalı, Esen Yalı, İçmeler ve Tuzla Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?